Hayata Dair Herşey
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaForum KingLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Mail Yardım Bölümü Kuralları !!! (Okumadan Konu Açmayın!)

YazarMesaj
Leon
Administrator
Administrator
Leon

Erkek
Rep :
Mail Yardım Bölümü Kuralları !!! (Okumadan Konu Açmayın!) Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Mail Yardım Bölümü Kuralları !!! (Okumadan Konu Açmayın!) Right_bar_bleue

Ruh Hali : Mail Yardım Bölümü Kuralları !!! (Okumadan Konu Açmayın!) Soguk10
Takım : Mail Yardım Bölümü Kuralları !!! (Okumadan Konu Açmayın!) 1446

Mail Yardım Bölümü Kuralları !!! (Okumadan Konu Açmayın!) Empty
MesajKonu: Mail Yardım Bölümü Kuralları !!! (Okumadan Konu Açmayın!)   Mail Yardım Bölümü Kuralları !!! (Okumadan Konu Açmayın!) I_icon_minitimePtsi Haz. 16, 2008 8:13 am

Mail Yardım Bölümü Kuralları

1- Konu başlıklarınız konularınızın içeriğini anlatıcak şekilde olmadır... Konu içeriğini anlatmayan başlıklı konular kilitlenecektir...

2- "Şunu yapana +rep", "++repp",... gibi başlığınızda rep veya reputation'ı andıracak şeyler yazılması yasaktır...

3- Konu başlıklarının "yardımm", "Help!!!", "Acil!!!" şeklinde olması yasaktır. Bu türde başlıklar kilitlenecektir.

4- "XXXX Hata Kodu Nedir?" gibi hata kodlarınızı Mail Yardım bölümünde konu olarak açmayıp, MSN Bölümündeki Hata Kodları ve Hatalarınızı çözmek için sabit başlığımızda bulunan "MSN'de baglanti, mesajlasma hataları buraya!" konusunda açınız... Muhtemelen aradığınız hata kodunun çözümü zaten orada bulunmaktadır.

5- Forumumuz legal bir forum olduğundan Hack içerikli konuların açılması yasaklanmıştır... Hack içerikli konular açmayınız... Açılan konular silinecektir...

6- Gmail dağıtımları sabit başlığımızdaki konumuzdan yapılacaktır. Yapmadığınız taktirde konularınız kilitlenecektir... (Gmail dağıtımları sadece bu başlıktan yapılacaktır)

8- Kuralları okuyan veya okumayan herkes kabul etmiş sayılacaktır. !

Dante !!!
http://www.forumking.all-up.com

Mail Yardım Bölümü Kuralları !!! (Okumadan Konu Açmayın!)
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-