Hayata Dair Herşey
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaForum KingLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Microsoft'tan çevre dostu uygulama. İndirin.

YazarMesaj
Tuning Utku
Moderator
Moderator
Tuning Utku

Erkek
Rep :
Microsoft'tan çevre dostu uygulama. İndirin. Left_bar_bleue25 / 10025 / 100Microsoft'tan çevre dostu uygulama. İndirin. Right_bar_bleue

Ruh Hali : Microsoft'tan çevre dostu uygulama. İndirin. Asik10
Takım : Microsoft'tan çevre dostu uygulama. İndirin. 1446

Kişi sayfası
Oyunlar:

Microsoft'tan çevre dostu uygulama. İndirin. Empty
MesajKonu: Microsoft'tan çevre dostu uygulama. İndirin.   Microsoft'tan çevre dostu uygulama. İndirin. I_icon_minitimePtsi Eyl. 01, 2008 6:20 am

Microsoft'un yeni yazılımı ile masaüstü sistemlerde daha fazla güç tasarrufu sağlanacak. İndirin...
yazılım, işletim sisteminin mevcut güç ayarlarını daha fazla enerji tasarrufu yapabilecek şekilde geliştirebiliyor.Microsoft, Windows Vista ve Windows XP kullanıcılarının masaüstü enerji yönetimlerini geliştirerek daha fazla enerji tasarrufu yapmalarını sağlayan bir uygulama başlattı.

Microsoft'tan yapılan yazılı açıklamada, ücretsiz olarak indirilebilen Verdiem's Edison uygulamasının, işletim sisteminin mevcut güç ayarlarını daha fazla enerji tasarrufu yapabilecek şekilde geliştirdiği, tüketici dostu, kullanması ve yönetmesi kolay bir kullanıcı arayüzü sağladığı kaydedildi.

Açıklamada, bilgisayarın enerji tüketiminin çok daha etkin olarak denetlenmesine imkan vererek karbon salınımını azaltan Verdiem's Edison'un, Microsoft ile çevreye duyarlı teknoloji ve süreçler konusunda farkındalığı artıran uluslararası organizasyon Climate Savers (İklim Kurtarıcılar) tarafından desteklendiği ifade edildi.
İndir:http://www.chip.com.tr/konu/Microsoft-tan-cevre-dostu-uygulama.-indirin_8476.html
http://www.forumking.all-up.com

Microsoft'tan çevre dostu uygulama. İndirin.
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-