Hayata Dair Herşey
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaForum KingLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Kadın, kocası ve adamın annesi

2 posters
YazarMesaj
CalvinKlein
Administrator
Administrator
CalvinKlein

Erkek
Rep :
Kadın, kocası ve adamın annesi Left_bar_bleue10 / 10010 / 100Kadın, kocası ve adamın annesi Right_bar_bleue

Ruh Hali : Kadın, kocası ve adamın annesi Cilgin10
Takım : Kadın, kocası ve adamın annesi 1447

Kişi sayfası
Oyunlar: Need for Speed

Kadın, kocası ve adamın annesi Empty
MesajKonu: Kadın, kocası ve adamın annesi   Kadın, kocası ve adamın annesi I_icon_minitimePaz Ağus. 10, 2008 4:04 am

Genç bir kadın, aylardır şantiyede olan kocasına aşağıdaki satırları yazar:
'Sevgilim,Biliyorsun, sen şantiyedeyken nur topu gibi bir bebeğimiz oldu. Sütümyetmediği için, yavrumuzu besleyebilmek amacıyla bir sütanne tuttum.Yalnız, bu sütannenin zenci olmasından dolayı çocuğumuz, emdiği sütünetkisiyle zaman içinde zenciye dönüştü. Haberin olsun dedim.Bu konuda benim bir suçum olduğunu düşünmezsin umarım.Öptüm,Biricik eşin
'Kadının kocası da bunun üzerine annesine bir mektup yazar:
'Sevgili anneciğim,Karım bana gönderdiği son mektupta, sütü yetersiz olduğu için bir sütannetuıtmak zorunda kaldığını, o sütannenin zenci olduğunu ve bu yüzdenbebeğimizin renginin de zamanla koyulaştığını yazıyor. Bundan eşimi sorumlututamayız, tabii ki .Selam ve sevgilerimle
'Annesi ise oğluna şöyle bir cevap yazar:
'Sevgili oğlum,Aslına bakarsan, sen doğduğunda benim sütüm de yetersiz kalmıştı.Ama biz fakir olduğumuzdan, sütanne tutamayıp onun yerine seni inek sütüylebeslemek zorunda kalmıştık. Bu durumda takdir edersin ki, senin bir öküz olmanın sorumlusu ben değilim.'annen'
https://forumking.all-up.com
Tuning Utku
Moderator
Moderator
Tuning Utku

Erkek
Rep :
Kadın, kocası ve adamın annesi Left_bar_bleue25 / 10025 / 100Kadın, kocası ve adamın annesi Right_bar_bleue

Ruh Hali : Kadın, kocası ve adamın annesi Asik10
Takım : Kadın, kocası ve adamın annesi 1446

Kişi sayfası
Oyunlar:

Kadın, kocası ve adamın annesi Empty
MesajKonu: Geri: Kadın, kocası ve adamın annesi   Kadın, kocası ve adamın annesi I_icon_minitimePaz Ağus. 24, 2008 12:48 am

Muhahahahahahahaha...
http://www.forumking.all-up.com

Kadın, kocası ve adamın annesi
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-