Hayata Dair Herşey
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaForum KingLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

w910i incelemesi (yılın telefonu)

YazarMesaj
Tuning Utku
Moderator
Moderator
Tuning Utku

Erkek
Rep :
w910i incelemesi (yılın telefonu) Left_bar_bleue25 / 10025 / 100w910i incelemesi (yılın telefonu) Right_bar_bleue

Ruh Hali : w910i incelemesi (yılın telefonu) Asik10
Takım : w910i incelemesi (yılın telefonu) 1446

Kişi sayfası
Oyunlar:

w910i incelemesi (yılın telefonu) Empty
MesajKonu: w910i incelemesi (yılın telefonu)   w910i incelemesi (yılın telefonu) I_icon_minitimeÇarş. Haz. 25, 2008 2:44 am

KUTU İÇERİĞİ
telefon gerçekten çok hoş bi kutu içinde elimize ulaşıyor bunu anlatmak isterdim ama görmeden anlamak pek mümkün deil... içerisinde kulaklık,yazılım cd si, kullanım kılavuzu,şarj aleti,usb kablosu ve kart okuyucu bulunuyor bence gerçekten zengin bi içeriği var güzel kutumuzun...
DIŞ GÖRÜNÜM VE MALZEME kaliteSİ
öncelikle telefonun dış görünümü ve malzeme kalitesi mükemmel ötesi ayrıca resimlerde görüldüğünün aksine çok kibar ve zarif mesela aldığım yerde daha önce sadece maketi vardı benim için 1 tane sipariş vermişlerdi ve tüm çalışanlar telefonu dokunabilmek için sıraya geçtiler hatta kızlar telefonun gerçekten ayrı bi havası var bunu belirtmek için bana yardımcı olan bayanın şu sözü açıklayıcı olucaktır sanırım bu telefon deil başka bişe görünüm böle kızak kalitesine gelicek olursak bence bu işte ii olduğu söylenen samsung un yaptığı kızaklı telefonlardan çok daha sağlam görünüo ve harika tam ayarında yapmışlar diyebilirim tuşlar çok yumuşak ve basınca herhangibir ses çıkmıyor.şunuda sölemeliyim dış kaplama o kadar hoş bi malzemeden yapılmışki sanki elinizde bi kadife kumaş varmış hissi veriyor...
MÜZİK ve VİDEO
gelelim ses olayına hoparlor sesini pek beğenmedim çok aşırıda kötü denemez ama ii olmadığı kesin bence AMA KULAKLIK SESİ HARİKA şöleki dinlediğim en berrak ses bu telefondan geliyor ses yukseklik seviyesi çokkk aşırı(baş ağrıtıcak kadar) yüksek deil ama son ses açtığınızda dışardan gelen sesleri duyma şansınız kesinlikle 0... walkman 3.0 gerçekten çok hoş olmuş temaya göre onunda teması değişiyor ve görsel öğeleri gerçekten süper.ayrıca salla değiştir fonksiyonunuda unutmamak lazım tabiki. video oynatmak gerçekten çok hoş ve akıcı accelorometer denilen özelliği sayesinde telefonu sola yatırdığınızda tam ekrana geçiyor, inanın bu çok kullanışlı ve hoş bi özellik.
KAMERA
telefonu az önce aldım ve aldığımda hava kararmıştı kamerayı dışarda açmadım ama evde florasan ışığı altında çektiğim resim gerçekten çok başarılı ayrıca yine aynı florasan ışığı altında çektiğim video da son derece kaliteli ve akıcı oldu...
EKRAN
ekran gerçekten çok buyuk ve parlak renklerde harika. böle bi ekranda video seyretmek buyuk zevk inanın.
SONUÇ
kişisel olarak şunu söleyebilirimki telefon görüntü, malzeme kalitesi olarak gerçekten çok hoş ve kesinlikle ayrı bir tarzı var. dışa verdiği ses önemli deil diyosanız benim gibi bu harika makineyi almamak için hiçbir sebebiniz yok..

...Alıntıdır...
http://www.forumking.all-up.com
Tuning Utku
Moderator
Moderator
Tuning Utku

Erkek
Rep :
w910i incelemesi (yılın telefonu) Left_bar_bleue25 / 10025 / 100w910i incelemesi (yılın telefonu) Right_bar_bleue

Ruh Hali : w910i incelemesi (yılın telefonu) Asik10
Takım : w910i incelemesi (yılın telefonu) 1446

Kişi sayfası
Oyunlar:

w910i incelemesi (yılın telefonu) Empty
MesajKonu: Geri: w910i incelemesi (yılın telefonu)   w910i incelemesi (yılın telefonu) I_icon_minitimeÇarş. Tem. 16, 2008 12:15 am

Ben bu telefonu elime aldım tamam iyi güzelde sony ericsonun standart tuşu yok.Geri tuşu varya ok şeklinde bence tek -si bu.Alışkanlığada bağlı nokia kullananlar için rahat.
http://www.forumking.all-up.com

w910i incelemesi (yılın telefonu)
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-